Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę HVAC Service, zajmującą się obsługą technicznych instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

Od 2014 roku profesjonalnie świadczymy usługi serwisowe urządzeń oraz instalacji HVAC.

Dzięki  wieloletniemu  doświadczeniu, które zdobyliśmy  w branży klimatyzacji i wentylacji,  zaangażowaliśmy się w realizacje wielokrotnie bardzo skomplikowanych projektów serwisowych.

Dużą uwagę przywiązujemy do stałego podnoszenie jakości oferowanych usług jak i kwalifikacji personelu technicznego, co pozwala nam  stale umacniać naszą pozycję  na rynku HVAC w efekcie czego jesteśmy rozpoznawalną marką w tej branży.

Potwierdzeniem  profesjonalizmu  wykonywanych przez firmę HVAC Service prac serwisowych jest fakt,  że zdobyliśmy  i wciąż zdobywamy uznanie naszych Klientów, wśród których znajdują się m.in. banki, uznane międzynarodowe i polskie przedsiębiorstwa, małe firmy prywatne, jak również instytucje państwowe, jednostki terytorialne skarbu państwa, oraz miejsca użyteczności publicznej, takie jak szpitale, biblioteki, teatry, itp.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast  ze względu na wciąż rosnące zainteresowanie serwisem urządzeń HVAC przez naszą firmę, na przestrzeni ostatnich lat, rozwinięta została sieć oddziałów m.in. w Gdańsku, Toruniu, Katowicach i Krakowie.

Z każdą kolejną obsługą serwisową zdobywamy nowych, zadowolonych Klientów,  dlatego też będzie nam niezmiernie miło jeśli Państwo dołączą do tego grona i zechcą skorzystać z naszego profesjonalnego i kompleksowego serwisu.  

Założenie firmy HVAC Service jest jedno –  rzetelnie i profesjonalnie  wykonać każde zlecenie serwisowe urządzeń i instalacji branży HVAC.

Od prawie 20 lat dbamy o to, aby nasi Klienci mieli pewność, że urządzenia objęte naszym serwisem obsługiwane są  na najwyższym poziomie!